Kinnistulaenu abil on võimalik refinantseerida olemasolev kallis laen odavama laenuga. Väiksemate kuumaksetega hoiate kokku kuna Kinnistulaenu intress on soodsam või saame pakkuda teile väiksemat kuumakset tänu pikemale tagasimakseperioodile.

Kinnistulaen pakub laene kinnisvara tagatisel (korter, maja, suvila). Meie laenud on paindlikud ja esialgse vastuse anname juba samal tööpäeval laenutaotluse esitamisest ning laenuraha kanname üle juba samal pangapäeval pärast hüpoteegi seadmist notari juures.

Kinnistulaen aitab ja nõustab alati kõige mõistlikuma lahenduse leidmisel, nt ei ole laenu saamise takistuseks maksehäirete olemasolu krediidiinfos kui laenuvõtja likvideerib võetavast laenust ka maksehäired.

Milleks refinantseerida olemasolev laen Kinnistulaenuga?

  • Kinnistulaenul on väiksem intress, mistõttu saab kalli laenu vahetada odavama vastu.
  • Kinnistulaen on paindlikum erinevate laenutingimuste osas.
  • Kui teil on mitu laenu erinevate laenufirmade juures, siis saate Kinnistulaenu juures ühendada mitu erinevat kuumakset üheks ja soodsaks kuumakseks.

Võtke meiega ühendust ja leiame lahenduse kuidas olemasolev kallis laen vahetada odavama vastu.

Enne laenuavalduse esitamist tutvuge Kinnistulaenu laenutingimuste ja hinnakirjaga.
Küsimuste korral helistage palun numbrile +372 58 459 459 või saatke meile kiri e-postile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kontakt
  • Tel: +372 58 459 459
  • E-mail: info@kinnistulaen.ee