Kinnistulaen OÜ soovitab klientidel enne laenamist kindlasti hinnata kõiki laenamisega kaasnevaid tegureid, kulusid ja riske ning vajadusel pidada nõu meie spetsialistiga. Vastutustundlikult sõlmitud laenuleping väldib probleeme tulevikus.

Soovitame enne laenu võtmist kindlasti tutvuda Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabelehega. Lisainformatsiooni saate ka Finantsinspektsiooni teabeinfo lehelt minuraha.ee ning Tarbijakaitse soovituste lehelt laenatargalt.ee.

Kinnistulaen OÜ lähtub laenude väljastamisel Eesti Finantsinspektsiooni poolt kehtestatud vastutustundliku laenamise põhimõtetest, võimaldades oma klientidel tutvuda võimalikke ohtudega juba laenu võtmisel. Enne laenamist tutvuge kindlasti lisaks Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabelehele ka Kinnistulaen OÜ hinnakirja ning laenutingimustega, Korduma Kippuvate Küsimuste ning meie volitatud isikuandmete töötleja nimekirjaga.

Teie kinnisvaralaenu igakuiste maksete suuruse arvutamiseks kasutage meie laenukalkulaatorit, kuid oluline on meeles pidada, et konkreetne laenuotsus on siiski individuaalne ja sõltub paljudest teguritest, sh taotleja sissetulekutest, kohustustest jpm. Personaalse laenuotsuse saame anda vaid juhul, kui meil on kogu informatsioon selle kohta olemas, mistõttu on personaalse laenupakkumise jaoks vajalik täita laenutaotlus meie koduleheküljel.

Kontakt
  • Tel: +372 58 459 459
  • E-mail: info@kinnistulaen.ee